Deante: Polski producent baterii i armatury wysokiej jakości!

Etap, jakim jest wykańczanie łazienki to etap niebywale angażujący. To, jakie produkty wybierzesz, będzie decydowało o charakterze całego wnętrza. Ważne, aby wszystkie detale pasowały do siebie i były ze sobą spójne. Dotyczy to zarówno armatury, jak i baterii, ponieważ one także decydują o wyrazie Twojego wnętrza. Niepodważalny jest fakt, że materiały te muszą być wysokiej jakości. Na jakie więc się zdecydować, aby cieszyć się długoletnim i bezawaryjnym użytkowaniem? Jednym z producentów wysokiej jakości armatury i baterii jest Deante. Poniżej kilka nowości z jego katalogów.

Armatura Temisto – must have 2020!

Kolekcja ta została wyróżniona jako produkt “Must Have 2020” przez magazyn branżowy. Dzięki temu znalazła się na liście najbardziej ciekawych produktów, które odwzorowują obecne trendy w polskim projektowaniu. Dlaczego akurat Temisto? Kolekcja ta łączy nowoczesne technologie ze stylem i elegancją.

Deszczownice i baterie nawiązują do stylu retro. Wykończenia przyciągają wzrok stylizowanymi pokrętłami, które jednocześnie są pokryte najnowszą technologią. Do wyboru mamy trzy warianty kolorystyczne: matową czerń, ekskluzywny mosiądz i srebrzysty chrom. Wszystkie te cechy zostały docenione przez jury, które ogłosiły kolekcję Temisto produktem roku. Dzięki temu potwierdziło się, że Deante jest producentem godnym uwagi, a przede wszystkim zaufania.

bateria umywalkowa Deante

Perfekcyjna Alpinia od Deante

Kolekcja Alpinia łączy prostą formę z funkcjonalnym designem, tworząc tym samym minimalistyczny styl, tak bardzo pożądany w XXI wieku. Na uwagę zasługują bryły, które posiadają delikatną i subtelną linię. Zaokrąglony korpus nadaje dodatkowo miękkości całej kolekcji. Nie ma tu miejsca na żadne zagłębienia ani załamania.

Panuje totalny spokój i maksymalna perfekcja, którą widać w każdym calu. Dzięki temu woda łatwiej spływa po materiałach, a czyszczenie jest jeszcze prostsze. Zwolennicy nowoczesnych wnętrz odnajdą w nowej kolekcji Alpinia od Deante coś czego nie zauważą u innego producenta. Baterie są skrojone na miarę dzisiejszych czasów i posiadają to, czego w życiu potrzebujemy i szukamy – balans i harmonię.

Korzyści płynące z użytkowania armatury Deante

We wspomnianej kolekcji wszystkie baterie są wyposażone w aerator, którego zadaniem jest napowietrzenie strumienia wody, czyli zwiększenie jego objętości. Efektem tego działania jest oszczędność wody, a co za tym idzie mniejsze jej zużycie. To, że baterie są wysokiej jakości potwierdza gwarancja producenta – to aż siedem lat! W kolekcji mamy do czynienia z bateriami wysokimi i niskimi.

Dzięki temu każdy znajdzie produkt, spełniający jego wymagania. Do kompletu możemy dopasować deszczownice Alpinia, która stworzy idealny duet z pozostałymi modelami w łazience z tej kolekcji. Deszczownica z wylewką wannową z serii Alpinia to wygoda i komfort użytkowania. Słuchawka jest wyposażona w trzy funkcje, a regulowany drążek pozwala uzyskać odpowiednią wysokość. Jak widać, produkty spełniają szereg funkcji, które ułatwiają użytkowanie. Poza tym są objęte długą gwarancją, a ich jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości.