Deante Funkia – kolekcja dobra i ekonomiczna

deante logoRemont łazienki zazwyczaj związany jest z wysokimi nakładami finansowymi. Na rynku spotkać się można z produktami, które mogą znacznie przekraczać nasz budżet. Czy zawsze musimy decydować się na produkty drogie, bo tylko one gwarantują wysoką jakość? Oczywiście, że nie. Zamiast wybierać kolekcje zagranicznych producentów, może warto sprawdzić co do zaoferowania mają nam rodzime marki. Jedną z lepszych i częściej wybieranych jest Deante. Ten polski producent posiada w ofercie nie tylko baterie łazienkowe czy kuchenne, ale także kabiny prysznicowe, brodziki czy ceramikę sanitarną.

Deante Funkia – czy warto?

Jedną z częściej wybieranych serii jest Deante Funkia. Kabiny wchodzące w skład tej serii posiadają szkło hartowane o grubości 5 mm. Dzięki temu jest ono bezpieczne w użytkowaniu. Mogą korzystać z niego w sposób bezpieczny nie tylko dzieci, ale i osoby starsze. Łączniki w kabinach są chromowane, dzięki temu wyglądają niezwykle nowocześnie. Podwójnie łożyskowane rolki są trwałe i wytrzymałe. Drzwi wyposażone zostały w funkcję cichego domykania. Dzięki temu są jeszcze bardziej trwałe a także korzysta się z nich dyskretnie. Do kabin przypisane są brodziki. Wykonane zostały one z akrylu wysokiej jakości. Jest to ciepły a także czyszczenie go jest bezproblemowe. Akryl ma gładką a nie porowatą powierzchnię. To właśnie dzięki temu zanieczyszczenia nie osadzają się łatwo. Dużą zaletą jest też to, że materiał ten jest ciepły. Nie ma więc żadnego dyskomfortu podczas wchodzenia pod prysznic. Akryl jest materiałem lekkim, tym samym transport jest bezproblemowy a także i jego montaż.

wizualizacja baterii Funkia

Baterie łazienkowe Deante Funkia

Seria Funkia, to nie tylko kabiny prysznicowe. W składzie kolekcji znajdują się także baterie łazienkowe. Ich jedną z większych zalet jest cena. Za wysoką jakość produktu nie musimy płacić dużo. Baterie łazienkowe podzielić możemy na kilka kategorii: bateria zlewozmywakowa, bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa ścienna, bateria natryskowa z zestawem natryskowym, bateria umywalkowa stojąca, bateria wannowa – Czytaj więcej o bateriach łazienkowych tutaj.

bateria łazienkowa Deante FunkiaBaterie wyposażone zostały w szereg technologii, dzięki którym użytkowanie ich jest niezwykle łatwe. Aerator umieszczony na końcu wylewki napowietrza wypływającą wodę, oraz dodaje jej objętości. W rezultacie zużywamy jej mniej, co przekłada się bezpośrednio na niższe rachunki. Baterie ze względu na gładką, chromowaną powierzchnię są też bezproblemowe podczas utrzymania czystości.

W skład serii Deante Funkia wchodzi także umywalka. Jest to estetyczna umywalka meblowa w kształcie prostokąta. Wykonana została z wysokiej jakości ceramiki. Przeznaczona jest do montażu na blacie. Posiada otwór pod armaturę.

Seria Deante Funkia, jest jedną z częściej wybieranych przez klientów wielu sklepów. Nie ma się czemu dziwić, bo produkty tego producenta znane są ze swojej wysokiej jakości, ciekawego wzornictwa a także i relatywnie niskiej ceny. Dzięki niemu można urządzić łazienkę estetyczną i przy okazji nie wyda się w tym celu zbyt dużo.